ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

створення, захист, ефективне управління

Адвокати нашого юридичного центру подбають про безпеку Ваших компаній у сфері інтелектуальної власності. З дієвими інструментами та стратегіями захисту, виробленими з досвідом, ми допоможемо мінімізувати ризики порушень Вашого авторського чи суміжного права, а також захищатимемо в судовому та позасудовому порядку Ваші права у разі несанкціонованого використання результатів Вашої творчої діяльності.

Наші спеціалісти надають широкий спектр послуг, зокрема:

Реєструємо право інтелектуальної власності

 • Торгові марки (ТМ).  З офіційною реєстрацією Вашої ТМ Ви зможете виключно надавати товари та послуги від імені Вашого бренду, і захиститися від конкурентів, отримати домен в зоні .ua і .укр, та надавати дозвіл на використання ТМ іншими особами. Можлива також одночасна реєстрація в кількох країнах (за Мадридською системою), чи національна реєстрація в окремих закордонних країнах.

 • Авторські твори. Ваш новостворений унікальний твір літератури, музики, науки, мистецтва потребує правового захисту від копіювань та несанкціонованого розповсюдження. З реєстрацією авторського права Ви зможете запобігти потенційним загрозам і значно спростити доведення Вашого авторства.

 • Патенти на Ваші винаходи чи корисні моделі. Забезпечте охорону ваших творінь офіційним патентом, що засвідчить пріоритет, авторство і право власності на ваш винахід чи корисну модель, та почніть отримувати прибутки за використання результатів Вашої творчої діяльності. 

 

Допомагаємо укладати договори у сфері інтелектуальної власності на найвигідніших умовах:

 • Договір про створення за замовленням і використання об'єкта права інтелектуальної власності

 • Договір про передання виключних майнових прав інтелектуальної власності. 

 • Ліцензійний договір (виключний, одиничний, невиключний).

 • Договір франчайзингу.

Ви можете покластися на наших спеціалістів у консультуванні щодо вибору потрібного договору, у складанні його умов, експертизі, супроводі та контролі за виконанням. Це дозволить Вам значно заощадити Ваш час та по можливості знизити усі потенційні ризики.

Здійснюємо захист порушеного авторського права:

 • Оберемо оптимальний спосіб захисту результатів Вашої творчої діяльності від порушень авторського права. Залежно від обставин Вашої унікальної ситуації, стратегія буде відрізнятися.

 • Захистимо право інтелектуальної власності в суді. Представлятимемо Ваші інтереси в судовому порядку задля припинення несанкціонованого використання Ваших творів з боку третіх осіб та недобросовісної конкуренції.

 • Захистимо авторські права у мережі Інтернет. Доб’ємося припинення порушень прав інтелектуальної власності в соціальних мережах та на сайтах, що копіюють Ваш оригінальний контент.

Безумовно, Ваша ситуація унікальна, і потребує особливого підходу. Тож з приводу будь-яких рекомендацій та консультацій у сфері інтелектуальної власності не сумнівайтеся звернутися за телефоном або написати прямо зараз у ЧАТ (червоне вікно внизу екрану).

Ми обов’язково зробимо усе можливе, щоб Вам допомогти!

 • Facebook Social Icon
 • LinkedIn Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Google+ Social Icon

Отримайте безкоштовну юридичну консультацію прямо зараз!

адвокат Київ кримінальні справи, Адвокат Київ кримінальна справа, Адвокати Київа по кримінальним справам, кримінальні адвокати Київа, екстрадиційний адвокат, адвокат звернення до ЄСПЛ, адвокат підготовка апеляції по кримінальній справі, Знайти адвоката у Києві, Кримінальний адвокат Київ, кращі адвокати Київа, адвокати києва, хороший адвокат Київ, Досвідчений адвокат київ, порадьте хорошого адвоката по кримінальній справі Київ, особа під вартою адвокат, знайти досвідченого адвоката у Києві, безкоштовна консультація адвоката онлайн, безкоштовні юридичні консультації, адвокат підготовка дапеляційї касації, застосування амністії адвокат, Адвокати по 366, адвокати по 309, 307 скільки коштує хороший адвокат, знайти хорошого адвоката у києві, порадьте Хорошого Адвоката По Кримінальним Справам, рейтинг адвокатів по криіимнальним, Кращі Адвокати Київа, видача засудженого адвокат, где найти хорошего адвоката по ДТП, Адвокат по ДТП Киев Адвокати По ДТП Київ, Адвокаты Киева и Киевской области, найти хорошего адвоката в Киеве, Адвокат Соломянский район, Адвокати Соломянского района Киева, Адвокат для участия в апеляционном суде Киева, Найти хорошего уголовного адвоката в Киеве, Адвокаты Киева По Уголовным Делам Адвокат Михаил Адвокати Київа та Киїівської областіКозачукАдвокат Київ